VINEX to nowa jakość życia: młodość, zdrowie, aktywność na długie lata

VINEX Ukierunkowany jest na długowieczność. Obniża ryzyko powstawania chorób naczyniowo-sercowych, oczyszcza naczynia, obniża poziom cholesterolu, neutralizuje wolne rodniki, a najważniejsze opóźnia procesy starzenia organizmu i przedłuża życie.

Badania przeprowadzone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) wykazały, że w krajach europejskich, gdzie do tradycji należy częste spożywanie czerwonego wina, występuje najniższy procent zachorowań na choroby naczyniowo-sercowe, a ludzie żyją bardzo długo. W wyniku dalszego studiowania tego problemu, udowodniono, że czerwone wino jest bardzo ważnym czynnikiem w profilaktyce chorób naczyniowo-sercowych i aktywnego długiego życia.

W związku z tym, czerwone wino zostało przedmiotem wielu badań. Chociaż jego efektywność jest faktem potwierdzonym, wszyscy chcą wiedzieć w czym tkwi przyczyna cudotwórczego oddziaływania na organizm człowieka.

Rzecz w tym, iż czerwone wino zawiera bardzo dużą ilość biologicznie aktywnych związków ze skórki winogron. Najważniejsze z nich to polifenole, które 30-sto i 50-ciokrotnie przewyższają w swojej antyoksydacyjnej zdolności witaminy C i E.

Specjaliści firmy Vision razem z koncernem Arkopharma, w zakładzie produkcyjnym w Burgundii - francuskim winnicznym regionie, opracowali specjalny preparat, zawierający optymalne połączenie wszystkich korzystnych dla zdrowia składników wytrawnego czerwonego wina.

Dlatego kapsułka preparatu Vinex łączy w sobie 250 mg zmieszanego proszku drobnoziarnistego winogrona oraz ekstraktu z wytłoków, który zawiera do 60 mg różnego rodzaju polifenoli. Dzięki temu Vinex efektywnie obniża ryzyko powstawania chorób naczyniowo-sercowych, oczyszcza naczynia, obniża poziom cholesterolu, neutralizuje wolne rodniki oraz co najważniejsze spowalnia procesy starzenia organizmu i wydłuża życie.

vinex.jpg

Działanie podstawowe:

Przedłużenie okresu aktywnego życia starszych ludzi, zmniejszenie ryzyka wystąpienia chorób serca i układu krążenia.

Skład:

  • proszek z wytłoków winogron Vitis vinifera
  • dwutlenek tytanu
  • tlenek żelaza

Zastosowanie:

  • poprawa pracy układu naczyniowo-sercowego
  • zmniejszenie ryzyka wystąpienia stanu przedzawałowego oraz zawału mięśnia sercowego
  • zwiększenie aktywności w dojrzałym wieku
  • neutralizacja wolnych rodników

Dawkowanie:

Jedną kapsułę rano przed jedzeniem, popijając wodą.

Przeciwwskazania:

Zwiększona wrażliwość na składniki preparatu.

Opakowanie:

30 żelatynowych kapsułek po 326 mg (wystarcza na 1 miesiąc)

 

powrót»