REVIEN Wspomaganie walki ze stresem

Takie stresujące czynniki jak: szum, pośpiech, nadmiar obowiązków, problemy, zdenerwowanie bardzo obciążają organizm. Wszystko to negatywnie wpływa na układ nerwowy regulujący oddech, pracę serca, ciśnienie krwi, trawienie oraz sen. W rezultacie pojawiają się bóle głowy, zaburzenia pracy serca i żołądka, nerwowość. I wydawałoby się zwyczajna dolegliwość - niedobór snu - przeradza się w poważny problem wymagający zdecydowanego działania. Jak wiadomo lepiej jest zapobiegać problemom, niż się z nimi zmagać. Dlatego proponujemy Państwu biologiczny dodatek do żywności - Revien.

revien.jpg

Skład:

  • Proszek z kwiatostanu Chmielu zwyczajnego 70mg
  • Proszek z kwiatów Mierznicy czarnej 50mg
  • Proszek z korzenia Żeń-szeń 50mg
  • Glukonian cynku (odpowiada zawartości cynku 5,75mg - 38% RDA)
  • Glukonian żelazawy (odpowiada zawartości żelaza 2,4mg - 17% RDA)
  • Drożdże w kompleksie z selenem, (odpowiada zawartości selenu 0,020 mg)

Wskazania:

Biologicznie aktywny dodatek do pożywienia stanowi uzupełnienie normalnej diety w żelazo, cynk i selen oraz substancje aktywne fizjologicznie. Wykazuje działanie łagodzące stres i zwiększające zdolność organizmu do przeciwstawiania się jego następstwom.

Dawkowanie:

Dwa razy dziennie po jednej kapsułce przed posiłkiem, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:

Niewskazany dla osób wrażliwych na składniki preparatu, cierpiących na nadciśnienie tętnicze i zaburzenia pracy serca, kobiet w okresie ciąży i laktacji. Nie zaleca się dzieciom do 12 roku życia. Nie zaleca się przyjmowania preparatu wieczorem.

Opakowanie:

60 kapsułek żelowych po 346 mg (wystarczy na 1 miesiąc).

 

powrót»