CHEVITON to zdrowie i piękny wygląd włosów i paznokci

Wizytówką człowieka są włosy. Podobnie jak twarz zawsze znajdują się na widocznym miejscu i dlatego są nieodłączną częścią naszego wizerunku. Zwykłe stosowanie środków kosmetycznych nie rozwiązuje w pełni zadania odmłodzenia oraz zachowania piękna, gdyż przyczyny zewnętrznych objawów, z którymi walczą środki kosmetyczne znajdują się wewnątrz organizmu.

W celu normalizowania działalności gruczołów łojowych i tym samym stymulowania wzrostu włosów oraz ich wzmocnienia, niezbędny jest cały zestaw substancji. Cały ten kompleks witamin i innych cennych związków w odpowiednich proporcjach jest materiałem wyjściowym, z którego budowane są zdrowe, silne i sprężyste włosy. Witaminy z grupy B (B5, B6 i B12) - uczestniczą w syntezie kreatyny (twardego białka - głównego składnika włosów) oraz stymulują porost włosów. Biotyna - nazywana również witaminą skóry i włosów - zapewnia naszym włosom sprężystość i blask, a w połączeniu z witaminą B5 reguluje wydzielanie łoju i zmniejsza wypadanie włosów. Cynk - aktywizuje produkcję kreatyny oraz tłumi działanie enzymów, powodujących wypadanie włosów przy podwyższonym wydzielaniu się męskich hormonów płciowych - androgenów. Metionina i cystyna - zawierające aminokwasy, które uważane są za niezastąpione, gdyż nie są wytwarzane przez organizm człowieka. Są one również niezbędne dla prawidłowego wzrostu włosów.

cheviton.jpg

Działanie podstawowe:

Biologicznie aktywny dodatek do pożywienia stanowi uzupełnienie normalnej diety w witaminy z grupy B, oraz biotynę i cynk. Odżywia włosy i paznokcie oraz wspomaga ich witalność.

Skład:

  • L-Cysteina,
  • DL-metionina,
  • Witamina B5 5mg - 83% RDA,
  • Witamina B6 1,5mg - 75% RDA,
  • Witamina B12 1,5ug - 150% RDA,
  • Witamina H 75ug - 50% RDA,
  • Cynk 9,5mg - 63% RDA.

RDA - zalecane dzienne spożycie

Dawkowanie:

Po jednej kapsułce raz dziennie (rano) przed posiłkiem, popijając szklanką wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania:

Niewskazany dla osób wrażliwych na składniki preparatu.

Opakowanie:

30 żelatynowych kapsułek po 280mg (wystarcza na 1 miesiąc)

 

powrót»