ARTUM - Normalizuje funkcje prostaty

Najczęstszymi problemami, zaburzającymi zwyczajny rytm życia mężczyzny, są schorzenia związane z zapaleniem prostaty. Po co jest potrzebna prostata? Najprościej ś do tego, aby stworzyć pomyślne warunki życiowe dla zdrowia męskiego. Prostata należy do organów miednicy. Niestety, u człowieka, jako jedynego na Ziemi, występują choroby związane z zaburzeniami krążenia, a szczególnie zastoinowymi objawami w łożysku żylnym. Objawy zastoinowe w łożysku krwionośnym powodują zaburzenia odżywiania narządów i ich tkankowego oddychania. Aby w przybliżeniu przedstawić, co odczuwa organ w takim stresie, powinniście pochylić się przez minutę z głową do dołu lub po prostu uciśnijcie sobie szyję rękami. Od razu poczujecie rozszerzenie tkanek twarzy, obrzęk języka "oczy wyjdą z orbit". W takim stanie są organy miednicy do których należy prostata. Dla przywrócenia normalnego krążenia koniecznie jest prowadzenie aktywnego trybu życia, należy zmusić układ sercowo-naczyniowy do pracy pod zwiększonym obciążeniem. Przypływ krwi tętniczej poprawia odżywianie narządów wewnętrznych w tej liczbie i prostaty. Ale jeśli Wasz zawód nie pozwala wam na takie rozkosze ś stres, alkohol, palenie, nieregularne życie płciowe, mikroorganizmy, przechłodzenie dolnej części ciała ś także powodują choroby prostaty. Dlatego, aby zapobiec wszystkim nieprzyjemnościom związanym z prostatą, konieczne jest przyjmowanie biologicznie aktywnego dodatku do żywności ARTUM.
Biologicznie aktywny dodatek do żywności uzupełnia w diecie niedobór witamin i minerałów. Zestaw dla mężczyzn zapewnia specyficzne zapotrzebowanie organizmu, pomaga normalizować pracę prostaty, wykazuje pozytywne działanie przy procesach zapalnych narządów płciowych.

artum.jpg

Skład:

  • Korzeń pokrzywy - (Utrica dioica L) - 175 mg.
  • Nasiona Dyni olbrzymiej - (Cucurbita maxima) - 50 mg.
  • Owoce palmy karłowatej - (Serenoa repens) - 50 mg.
  • Witamina E (tokoferol) - 4 mg.
  • Beta-karoten - 2,5 mg.
  • Glukonian cynku (odpowiada zawartości 5 mg cynku) - 40 mg.

Zastosowanie:

Preparat ma swoje najszersze zastosowanie we wszelkich schorzeniach gruczołu krokowego.
Jego skład został dokładnie ustalony aby osiągnąć jak najlepszy efekt w leczeniu przerostu, zapalenia i wspomagająco w leczeniu raka gruczołu krokowego.

Opakowanie:

60 żelatynowych kapsułek po 350 mg (wystarcza na 1 miesiąc)

 

powrót»